O FIRMIE
O nas
Nasza misja
Dlaczego my
Inwestycje
Aktualności
Nasze realizacje
Szkolenia
Terminy szkoleń
Obsługa klienta
FAQ
Partnerzy
Warunki współpracy
USŁUGI
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dla firm
Hosting
Promocja w internecie
Materiały filmowe
Materiały fotograficzne
Materiały graficzne
PRODUKTY
Active Web 3
Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo
KONTAKT
STREFA PARTNERA
+48 880186241 | biuro@miacom-studio.pl
0
Nowoczesny system zarządzania
treścią na stronie www
... teraz to Ty decydujesz ...
1
Tworzymy rozwiązania dla
Twojego Biznesu
... nie pozwól się wyprzedzić konkurencji ...
2
Rozwiązania E-Commerce
Sklepy internetowe
... nie ograniczaj swojej sprzedaży, teraz możesz być wszędzie ...
3
Hosting
dla Twojego Biznesu
... bezpieczeństwo Twojej firmy ...
Szkolenia Terminy szkoleń

Szkolenia

W celu podnoszenia kwalifikacji użytkowników oraz partnerów z obsługi naszego oprogramowania organizujemy szereg szkoleń. Każde oferowane przez nas szkolenie ma na celu zapewnienie efektywnego rozwoju wiedzy i kompetencji jego uczestników.

Szkolenie wdrożeniowe klienckie

Zadaniem szkolenia wdrożeniowego klienckiego jest wprowadzenie oraz zaprezentowanie możliwości naszych systemów oraz ich obsługi. Ze szkolenia w formie nieodpłatnej może skorzystać maksymalnie 3 uczestników jednego podmiotu, który nabył jedną z naszych aplikacji. Szkolenia odbywają się stacjonarnie w siedzibie naszej firmy lub bezpośrednio u klienta w przypadku dużej liczby uczestników (zgodnie z indywidualnymi ustaleniami). W ramach szkolenia przekazywana jest wiedza teoretyczna oraz praktyczna, przekazywane są również materiały szkoleniowe.

 

Szkolenie Twoja firma w internecie

Szkolenie skierowane do uczestników, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat korzyści z promowania swojej firmy w internecie, prowadzenia e-handlu, promowania swojej działalności na rynku lokalnym, budowania marki. Uczestnicy w trakcie szkolenia zapoznają się z teorią dotyczącą w/w zagdanień oraz z produktami, które pomogą im w osiągnięciu celu. Szkolenia odbywają się stacjonarnie w siedzibie naszej firmy. W ramach szkolenia przekazywana jest wiedza teoretyczna oraz praktyczna.

 

Szkolenie produktowe

Szkolenie produktowe skierowane jest do użytkowników naszego oprogramowania oraz do naszych partnerów. Zadaniem szkolenia jest przekazanie informacji dotyczących naszych produktów lub jednego z nich w oparciu o  najnowsze wersje i zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami. Szkolenia odbywają się stacjonarnie w siedzibie naszej firmy lub bezpośrednio u klienta w przypadku dużej liczby uczestników (zgodnie z indywidualnymi ustaleniami). W ramach szkolenia przekazywana jest wiedza teoretyczna oraz praktyczna, przekazywane są również materiały szkoleniowe.

 

Szkolenie wdrożeniowe partnerskie

Szkolenie skierowane jest dla uczestników reprezentujących naszych partnerów. Program szkolenia zawiera informację dotyczące naszej oferty wraz z prezentacją poszczególnych produktów. Dodatkowo w trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z techniką sprzedaży naszych produktów, poznają podstawowe informacje dotyczące rynku dla danego produktu. Szkolenie odbywa się w formie nieodpłatnej dla maksymalnie 3 uczestników jednego podmiotu, który przyłączył się do Programu Partnerskiego. Szkolenia odbywają się stacjonarnie w siedzibie naszej firmy. W ramach szkolenia przekazywana jest wiedza teoretyczna oraz praktyczna, przekazywane są również materiały szkoleniowe.

 

Szkolenie handlowe

Szkolenie handlowe podnosi wyniki sprzedaży wśród handlowców reprezentujących naszych Partnerów. Głównym zadaniem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat technik sprzedaży, które wpływają na modyfikację zachowań sprzedażowych, oddziaływanie na postawy i przekonania. Szkolenia odbywają się stacjonarnie w siedzibie naszej firmy. W ramach szkolenia przekazywana jest wiedza teoretyczna oraz praktyczna, przekazywane są również materiały szkoleniowe.

KONTAKT

Miacom Studio Serwis

ul. 11 Listopada 35B/10
95-040 Koluszki

 

 

Biuro Obsługi Klienta:
tel. 880 186 241
Dział księgowości:
tel. 889 008 555
e-mail: biuro@miacom-studio.pl

 

O nas
Aktualności
Szkolenia
Obsługa Klienta
Partnerzy
Nasze realizacje

 

Strony intenetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dedykowane
Hosting
Promocja w internecie

 

Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo

STREFA PARTNERA