O FIRMIE
O nas
Nasza misja
Dlaczego my
Inwestycje
Aktualności
Nasze realizacje
Szkolenia
Terminy szkoleń
Obsługa klienta
FAQ
Partnerzy
Warunki współpracy
USŁUGI
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dla firm
Hosting
Promocja w internecie
Materiały filmowe
Materiały fotograficzne
Materiały graficzne
PRODUKTY
Active Web 3
Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo
KONTAKT
STREFA PARTNERA
+48 880186241 | biuro@miacom-studio.pl
0
Nowoczesny system zarządzania
treścią na stronie www
... teraz to Ty decydujesz ...
1
Tworzymy rozwiązania dla
Twojego Biznesu
... nie pozwól się wyprzedzić konkurencji ...
2
Rozwiązania E-Commerce
Sklepy internetowe
... nie ograniczaj swojej sprzedaży, teraz możesz być wszędzie ...
3
Hosting
dla Twojego Biznesu
... bezpieczeństwo Twojej firmy ...
O nas Nasza misja Dlaczego my Inwestycje

 

Dlaczego my?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, kompleksową obsługę oraz profesjonalne podejście przy tworzeniu stron, sklepów internetowych, a także aplikacji dedykowanych. Dajemy pełne wsparcie i doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań.
W relacji z Klientem stawiamy na potrzebę zrozumienia zasad prowadzenia biznesu, znalezienia brakujących elementów wizerunku firmy, których uzupełnienie pozwoli na zwiększenie efektu promocji w internecie.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu Klient może mieć pewność, iż nie poniesie zbędnych kosztów związanych z jego realizacją. Projekt strony wykonywany jest na podstawie ustaleń z Klientem według naszej lub jego koncepcji. Wykonywane strony tworzymy w oparciu o autorskie systemy CMS - ActiveWeb, wykorzystujące nowatorskie rozwiązania, dzięki czemu obsługa lub późniejsza aktualizacja jest intuicyjna i prosta. Ponadto wszystkie nasze strony spełniają wymagane standardy: responsywność, optymalizacja treści, itp.

To co wyróżnia nas od większości firm oferujących podobne usługi jest wykorzystywanie własnych rozwiązań. Tylko dzięki wykorzystwaniu własnych rozwiązań jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczne i w pełni kompleksowe rozwiązania programistyczne. Nasze systemy w ten sposób nie uzależniają użytkowników od zaostrzeń licencyjnych firm trzecich. Systemy możemy w łatwy sposób dostosować do potrzeb klienta ponieważ posiadamy w pełni prawo do ingrencji w kod źrodłowy oraz pełną wiedzę na temat funkcjonalności systemu.

Szkolenie użytkowników - zapewniamy szereg szkoleń z obsługi naszych rozwiązań systemowych oraz z zakresu prowadzenia biznesu w internecie. Szkolenia odbywają się stacjonarnie i organizowane są w miejscu wyznaczonym przez naszą firmę lub bezpośrednio u Klienta. Zapewniamy również wsparcie on-line.

Oferujemy kompleksową obsługę stron i sklepów internetowych poprzez udostępnienie hostingu na serwerze oraz zajmujemy się wykupem i przechowywaniem domen Klienta. Dzięki temu rozwiązaniu Klient nie musi przejmować się problemami technicznymi oraz śledzić terminów związanych z wygaśnięciem usługi.

Wykorzystanie usługi hostingowej obejmuje pełne wsparcie techniczne związane z działaniem serwerów, tworzeniem kopii, zmniejsza koszty - ponieważ nie pobieramy opłat za przystosowanie serwera do obsługi aplikacji poprzez instalowanie odpowiednich bibliotek lub silników. Klient otrzymuje pełny transfer danych, na który nie są narzucane limity.
Usługa dotycząca opieki nad domeną uwarunkowana jest przeniesieniem domeny do naszego rejestratora, jeśli Klient posiada już wykupioną domenę, w przeciwnym razie rejestracja domeny może zostać wykonana w ramach naszej usługi.

 

 

KONTAKT

Miacom Studio Serwis

ul. 11 Listopada 35B/10
95-040 Koluszki

 

 

Biuro Obsługi Klienta:
tel. 880 186 241
Dział księgowości:
tel. 889 008 555
e-mail: biuro@miacom-studio.pl

 

O nas
Aktualności
Szkolenia
Obsługa Klienta
Partnerzy
Nasze realizacje

 

Strony intenetowe
Sklepy internetowe
Oprogramowanie dedykowane
Hosting
Promocja w internecie

 

Active Web CMS
Mobile Software Design
Opti Combo

STREFA PARTNERA